Sūrių degustacija

Kviečiame 10 – 45 asmenų grupes atvykti į „Sūrio džiazo“ kavinę degustacinei–edukacinei programai!

Renginiai

Aprašymas

Degustacijos metu ne tik skanausite „Sūrio džiazo“ įvairaus brandinimo laikotarpio fermentinių sūrių su priedais, be priedų, šviežių fermentinių sūrelių bei lietuvių tradicinės gamybos sūrių asorti, bet ir susipažinsite su „Sūrio džiazo“ atsiradimo istorija.

Degustacijoje keliausite sūrių istorijos vingiais, susipažinsite su sūrių rūšimis, skirtingų sūrių gamybos technologijos niuansais bei pieno ir iš jo gaunamų produktų maistine verte.

Atsiliepimai

Nuoširdžiai dėkojame „Sūrio džiazui“ už nuostabią popietę. Jos metu visi pažinome sūrius iš naujo, jie užbūrė mus naujais skoniais ir atradimais. Nepakartojama „Sūrio džiazo" vadovė savo nuoširdžiu bendravimu ir žiniomis sužavėjo mus visus. Sėkmės Jums darbuose ir lai užvaldytas fanatizmas tam, ką jūs kuriate neapleidžia Jus. Ačiū Jums už prasmingai praleistą laiką.
Jolka Krompcholcienė
Ačiū p. Svajonei už nuostabų laiką, informacijos gausą, už naujų skonių atradimus ir naujus potyrius. Ačiū už kūrybinį ir edukacinį darbą! Palaikykime savo krašto ūkininkus ir padėkime jiems augti! 🤗❤️🙏👏
Aldona Bulaitienė
Smarkiai AČIŪ už sūrininkystės pamoką, už nuostabius sūrius ir tobulą panakotą. Viena iš šauniausių edukacinių programų! Didelės sėkmės Jums ir jūsų komandai! 🍀
Rasa Bitaitienė
Ačiū Sūrio džiazas. Buvo tikrai įdomu. Prasmingai praleistas laikas. Linkiu sėkmės, būkite kitokie, pasakokite, kurkite.
Oksana
Ačiū už degustaciją ir supažindintą sūrio kelią, jis tikrai skanus ir begalo įdomus. Linkėjimai iš Radviliškio lopšelio-darželio „Eglutės“.
Ingrida Budrienė
Super degustacija, labai patiko įkūrėjos Svajonės pasakojimai ir atmosfera, o panakota verta 10 balų 😍 Ačiū už delikatesus ❣️ Eglė Bindokė
Eglė Bindokė
Laaaaaabaiii patiko, emocijos nuostabiausios...norisi dar sugrįžti ❤️️❤️️🤗🤗🤗🤗👍👍👍
Dale Imbrasienė
Labai patiko, įdomus pasakojimas apie sūrių gamyba, skanūs sūriai ir ir desertas. Sėkmės jums 🤗😘
Dalia Kvarinskaite-Lukoševičienė
O kaip smagu, kad Jus atradome!!!😍Labai rekomenduoju paragauti!! 😍
Inga Mikalonienė